2 лютого, 2021 - 15:31

Відбулось відкрите обговорення проекту «Інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2021 рік»

2 лютого на підприємстві «Луцькводоканал» відбулось відкрите обговорення (розгляд зауважень та пропозицій) на виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року №866 та Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, щодо проекту «Інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2021 рік». Участь  в обговоренні взяли завідувач сектору НКРЕКП Андрій Козачук, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, заступники та представники підприємства. Заявок на участь у відкритому обговоренні від фізичних та юридичних осіб, відповідно до оприлюдненого повідомлення на офіційному сайті НКРЕКП, не надходило.   

Zoom конференція відкритого обговорення проекту  інвестиційної програми на 2021 рік КП «Луцькводоканал»

У підсумку відкритого обговорення вирішено:

  1. Підтримати проект «Інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2021 рік» з річним обсягом фінансування – 10 192 40 тис грн (без ПДВ) та джерелом її фінансування – амортизаційні відрахування.
  2. Направити протокол відкритого обговорення проекту «Інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2021 рік» і оприлюднити його на офіційному сайті підприємства.

Протокол відкритого обговорення додається:

Поширити: