3 червня, 2019 - 13:54

Відбулось відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2019 рік»

3 червня на підприємстві КП «Луцькводоканал» відбулось відкрите обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року №866 та Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання і водовідведення, щодо проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2019 рік».

Участь у заході взяли заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук, завідувач Сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Волинській області Андрій Козачук, директор підприємства КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, представники громадськості та працівники підприємства.

Запропонований до обговорення проект передбачає низку заходів по реконструкції та модернізації об’єктів системи водопостачання та водовідведення.

У підсумку було вирішено підтримати запропонований проект постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної діяльності КП «Луцькводоканал» на 2019 рік». Направити протокол проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення інвестиційної програми КП «Луцькводоканал» на 2019 рік» до НКРЕКП та оприлюднити на офіційному сайті підприємства.

Поширити: