12 листопада, 2020 - 21:01

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ УСІХ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОФІЦІЙНО ЗАПРАЦЮВАВ У ЛУЦЬКУ

У Луцькій ОТГ відбулось офіційне відкриття першого в Україні Муніципального сервісного центру (МСЦ) нового формату, який працюватиме за принципом «комунального супермаркету», де лучани отримуватимуть допомогу та консультації щодо питань, пов’язаних із діяльністю всіх комунальних закладів міста.

Муніципальний сервісний центр (МСЦ) заснований дочірнім комунальним підприємством КП «Луцькводоканал». Він забезпечуватиме розвиток усієї сфери ЖКГ, а також полегшить взаємодію громади з комунальними закладами, пришвидшить якість та оперативність вирішення проблем житлово-комунальної галузі.

Головні переваги та функції МСЦ:

обслуговування клієнтів усіх комунальних закладів в одному місці;

індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфортне надання послуг у сучасних умовах;

відповіді на всі питання лучан і консультації щодо діяльності усіх комунальних підприємств Луцька;

врегулювання проблем, які виникають у мешканців міста у сфері ЖКГ;

консультації представників Департаменту соціальної політики, оформлення субсидій і соцвиплат тощо;

подання документів та укладання договорів з комунальними підприємствами;

звірка рахунків, подача показників лічильників та ін;

надання суміжних послуг, зокрема опломбування і розпломбування лічильників тощо;

укладання договорів на постачання газу на вигідніших для лучан умовах із наступного опалювального сезону;

У перспективі планується значне розширення функціоналу, створення єдиного кол-центру, який прийматиме звернення від населення стосовної діяльності всіх комунальних установ та одразу направлятиме отримані запити на виконання.

МСЦ формуватиме конкурентне середовище для розвитку сфери управління будинками, на ринку постачання газу та в частині впровадження енергоефективних рішень в житловому секторі.

«Головні принципи діяльності нового центру – зручність, комфорт і високий рівень сервісу, – зазначає директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк. – Коли людина звернеться до консультанта МСЦ, вона не тільки отримає фахові відповіді на всі питання житлово-комунальної сфери. Її звернення одразу будуть спрямовуватися відповідальним структурним підрозділам і оперативно вирішуватися. Також у Муніципальному сервісному центрі кожен лучанин зможе укладати договори на постачання газу від комунального підприємства на вигідних умовах для населення уже з наступного опалювального періоду, а також переукладати договори з комунальними підприємствами тощо. В цілому кожен клієнт МСЦ відчуватиме, що його проблеми почуті і вирішуються. Він зможе отримувати необхідну інформацію щодо діяльності всіх комунальних закладів у одному місці».

Запрошуємо всіх мешканців Луцької ОТГ скористатися послугами нового Муніципального сервісного центру, який працюватиме по буднях. Години роботи: із 8:00 по 17:00 без перерви на обід у приміщенні бізнес-центру "Директорія" на вулиці Винниченка, 26.

 

Поширити: