19 січня, 2021 - 15:45

З ВОДОХРЕЩЕМ! На КП «Луцькводоканал» відбулось традиційне освячення води

Доброю і давньою традицією для підприємства «Луцькводоканал»  стало освячення води у свято Богоявлення Господнього. Традиційно святковий молебень провів Владика Михаїл разом із представниками духовенства. Участь в освяченні взяли працівники підприємства та всі охочі.

«Вода – велика, ні з чим незрівнянна цінність, і потрібно завжди оберігати її, – зауважив під час привітання Владика Михаїл. – Богоподібнення означає бути подібним до Творця, постійно прагнути єднання з самим Богом. А це своєю чергою значить цінувати і радіти усьому, що створене Богом. Користуватися із пошаною тим, що дано людині, нести відповідальність за те, що створено. Маємо опікуватися усім, що дав нам Господь в користуванні. Адже людина – не споживач, а господар на цій землі! Я щиро вітаю усіх із Богоявленням Господнім! Народ український сильний, пережив чимало, переживемо і нинішні випробування. Тож бажаю усім нічого не боятися, бути впевненими у завтрашньому дні, у тому, що Господь любить і береже нас!».

«Свято Водохреща віддавна стало престольним для нашого підприємства, – зазначив Віктор Гуменюк. – Саме із цього дня умовно ми починаємо наш календарний рік. Адже вода єднає наше підприємство з усіма лучанами, всіма споживачами послуг. Вода – це та сфера, в якій ми працюємо. І тому це свято для нас особливе. З нагоди свята щиро бажаю нашому колективу процвітання, успіхів, міцного здоров’я. Всіх лучан, волинян і українців щиро вітаємо з Хрещенням Господнім!»

Поширити: