1 вересня, 2021 - 11:30

Закупівля обладнання для лабораторії аналізу води в рамках впровадження проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP -ОР-2-VOL-052-3

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Покупець») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»  і має намір використати частину цих коштів на закупівлю лабораторного обладнання для обслуговування систем водопостачання та водовідведення, в зв’язку з чим іпублікується це запрошення.

Обсяг закупівлі буде включатипостачання лабораторного обладнання для аналізу води (ваги, спектрофотометри, піщана ванна, дистилятор води, термостати, сушильна камера, термостати, УФ -лампа, морозильна камера тощо), лабораторні меблі (письмові столи, крісла, шафи тощо), автолабораторія та лабораторний посуд (посудина, склянки, піпетки, пляшки тощо)

Окрім того, в обсязі закупівліпередбачаються супутні послуги, включаючи доставку техніки Покупцю, навчання персоналу Покупця з експлуатації, технічного обслуговування та ремонту, надання відповідних інструкцій та посібників, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Очікувана тривалістьвиконання поставки лабораторного обладнання становить п’ять (5) місяців. Термін надання супутніх послуг – протягом 30 днів після поставки.

Регулярне обслуговування (відповідно до рекомендацій виробника) гарантійного терміну Постачальника – 365 днів після поставки.

Покупець запрошуєкомпанії з достатнім досвідом, фінансовими, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати тендерніпропозиції Покупцю.Учасникиможуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник.ЄІБ дозволяє учасникам(включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу приймати участь у торгах.

Кваліфікаційні вимоги до учасників торгів є наступними:

Учасник тендеру має продемонструвати мінімальний середньорічній дохід за останні 3 (три) роки, починаючи з 01 січня 2018 року, у розмірі 300 000 ЄВРО ( триста тисяч ЄВРО).

Документальне підтвердження надається у вигляді перевірених балансів або, якщо це не вимагається законодавством країни Учасника тендеру, іншої перевіреної фінансової звітності, прийнятної для Покупця.

Крім того місцеві Учасники тендеру мають надати документальне підтвердження відсутності простроченої заборгованості перед податковими органами.

Якщо учасник тендеру є спільним підприємством (СП), усі члени повинні відповідати вищезазначеним фінансовим вимогам колективно та принаймні один партнер має відповідати принаймні 50% від вимоги.

Виробник кожноїпозиціїобладнанняповинен був успішно виготовити щонайменше наступну кількість подібних товарів за останні три (3) роки до закінчення строку подання пропозицій:

• Аналітичний лабораторні ваги (5) штук.

• Електрична піщана ванна (5) штук.

• Дистилятор води (5 штук).

• Спектрофотометр із сухим термостатом для аналізу хімічного споживання кисню (ХСК) (5) штук.

• Спектрофотометр з наборами кювет (5) штук.

• Сушильна камера (5).

• Лабораторний термо -інкубатор (5) штук.

• УФ -лампа (5) штук.

• Водяна баня (5) штук.

• Електричне кільце (5) штук.

• Лабораторна морозильна камера (5 штук).

• Кишеньковий термометр (5) штук.

• Термометр (5) штук.

• Електронний термометр (5 штук).

• рН-метр (5) штук.

• Портативний лічильник кисню (5) штук.

• Спектрофотометр атомного поглинання (5).

• Сухий термостат ХСК (5) штук.

• Лабораторні меблі (5) штук.

• Лабораторний посуд (5) штук.

• Автолабораторія (3) одиниці.

Якщо Учасник не є виробником, але пропонує постачання Товарів від імені виробника згідно з формою дозволу виробника, Учасник тендеру повинен відповідати наступним вимогам:

Учасник тендеру повинен продемонструвати успішне виконання, принаймні, 2 (двох) договорів на постачання аналогічних товарів протягом останніх 3 (трьох) років до дати подання пропозицій.Учасник тендеру повинен надати перелік найбільш значущих договорів, виконаних за останні 3 (три) роки з описом та ціною товарів, кількістю та періодом їх постачання, найменуванням, адресою і телефоном/факсом Клієнта. Покупецьможе також вимагати копії зазначених договорів та документальне підтвердження їх успішного виконання.

Якщо Учасник тендеру є спільним підприємством (СП), усі члени мають солідарно відповідативищезазначеним вимогам.

Для того, щоб пройти кваліфікацію, Учасник торгів/СП повинен подати докази про те, що він матиме або вже має постійне представництво/агента/офіс технічної підтримки в Україні для забезпечення достатньої технічної підтримки пропонованих товарів, включаючи послуги з технічного обслуговування, ремонту, випробувань, передбачених Загальними або Спеціальними умовами Контракту та/або Технічними специфікаціями. Наявність офіційного представництва або уповноваженого торгового представника, постачальника (дилера) в Україні для надання гарантійного обслуговування та ремонту та виконання післягарантійного обслуговування вищевказаного обладнання після закінчення гарантійного терміну.

Пільги місцевим виробникам товарів не надаються. Додаткова інформація міститься в тендерній документації.

Закупівля здійснюватиметься за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement.).

Забезпечення тендерної пропозиції у вигляді банківської гарантії не вимагається.

Тендерні пропозиції англійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до 11:00 за місцевим часом 20 жовтня 2021 року. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться 11:00 за місцевим часом 20 жовтня 2021 року у присутності представників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною  нижче адресою.

Подати заявку на отримання тендерної документаціїабо отримати додаткову інформацію можна за наведеною нижче адресою.

КП «Луцькводоканал»

До уваги: Анатолія Мосійчука, голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса: вулиця Дубнівська,  будинок 26, 4-ий поверх, зал засідань.

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса:mosijtchuk.af@gmail.com

Телефон: +38 (067) 361-82-84

 

Поширити:
Ідентифікаційний номер: UMIP -ОР-2-VOL-052-3

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ)." data-share-imageurl="">