12 травня, 2021 - 11:42

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ - ВІДБІР КОМПАНІЙ)

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Технічний нагляд за впровадженням проекту "Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP-MEAT-2-VOL-052-5-CS

 

Відповідно до Фінансового угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Замовник»)в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізаціїсубпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»і має намір використати частину цих коштів на оплату послуг, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Послуги включатимуть нагляд за проектуванням та виконанням робіт з реконструкції підрядниками Замовникав рамках двох договорів:

 - реконструкція системи водопостачання Дубнівського та Гнідавського водозаборів;

- реконструкція каналізаційних очисних споруд (КОС) у м. Луцьк.

Включаючи, зокрема, наступне: нагляд за розробкою підрядниками проектно-кошторисної документації; аналіз та контроль виконання підрядниками програм виконання робіт, планів забезпечення безпеки, програм контролю якості, організації будівельного майданчику, планів екологічного та соціального управління (ПЕСУ); щоденний контроль робіт, що виконуються підрядниками, на відповідність проектній документації, вимогам до якості, умовам та специфікаціям договорів, а також контроль дотримання графіків; здійснення технічного нагляду протягом усього періоду виконання будівельних робіт та інші обов’язки відповідно до умов Контракту FIDICабо інших міжнародно визнаних умов, що визначені у Запиті на подання пропозицій вРоботи з реконструкції та будівництва, що є об’єктом послуг, виконуватимуться на кількох будівельних майданчиках, розташованих в межахтериторії обслуговування КП «Луцькводоканал».

 Очікувана тривалість послуг становить сорок вісім(48) місяців з можливістю подовженнятерміну виконання консультаційних послуг за умови подовження терміну виконання будівельних робіт, які є об’єктом послуг.

Замовник запрошує інжиніринговіта консалтингові компанії (далі «Консультант») з достатнім досвідом, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати технічні та фінансові пропозиції Замовнику.Консультанти можуть об’єднуватись з іншими фірмам у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник для підвищення рівня своєї кваліфікації.ЄІБ дозволяє консультантам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу пропонувати консультаційні послуги. У разі спільного підприємства, консорціуму або асоціації усі партнери несуть солідарну/спільну відповідальність за весь контракт, якщо вони обрані. Допускається об'єднання в формі укладання контрактів. Консультант повинен надати команду з чотирьох (4) ключових експертів, що володіють достатньою кваліфікацією і професійним досвідом, достатнім для виконання завдання, і достатню команду компетентних неключових експертів для підтримки ключового персоналу.

Консультант повинен слідувати екологічній і соціальній політиці і дотримуватися екологічних та соціальних вимог Європейського інвестиційного банку (які доступні за адресоюhttps://www.eib.org/en/publications/environmental-and-social-principles-and-standards.%20) і слідкувати/переконатися, щопідрядникиЗамовникадотримуються того ж самого.

Відбір Консультанта здійснюватиметься за відкритою процедурою за критеріями якості та вартості (найбільш економічно вигідна пропозиція) відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement).

Мовою цієї процедури відбору консультанта є англійська мова.

Технічні та фінансові пропозиції мають бути підготовлені та подані англійською мовою відповідно до вимог та за формами, наведеними у Запиті на подання пропозицій, з терміном дії не менше 120 днів від кінцевого терміну подання пропозицій - 11:00 за місцевим часом 2липня 2021 року.

Подати заявку на отримання Запиту на надання пропозицій (безкоштовно) або отримати додаткову інформацію можна за наступною адресою:

КП «Луцькводоканал»

До уваги: Святослава Дмитроци, заступника голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса:вулиця Дубнівська, будинок 26.

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса: slavadm1975@gmail.com, p.pakholko@umip-pmsu.org

Телефон:+380 67 332-37-47

 

Поширити:
ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Технічний нагляд за впровадженням проекту "Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP-MEAT-2-VOL-052-5-CS

 

Відповідно до Фінансового угоди FI № 81." data-share-imageurl="">