7 вересня, 2021 - 12:38

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА КРАЩИЙ ПРОЄКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ФОНТАНУ НА КИЇВСЬКОМУ МАЙДАНІ!

КП «Луцькводоканал» оголошує про початок конкурсного відбору кращого проєкту реконструкції фонтану біля Волинської обласної державної адміністрації у Луцькій ТГ. Процедура подачі конкурсних пропозицій стартувала 6 вересня і триватиме упродовж 15 днів.

Запрошуємо до участі всіх охочих проявити свій творчий та професійний рівень, запропонувавши власні ідеї та проєкти.

Нагадаємо: КП «Луцькводоканал» спільно з Луцькою міською радою створили положення про «Фонд капітального ремонту партерного фонтану на Київському майдані в Луцьку». На черзі – прийом конкурсних пропозицій та визначення кращого проєкту реконструкції.

Партерний фонтан біля Волинської ОДА пропрацював недовго у 90-х роках минулого століття. Однак і досі стан фонтану дозволяє говорити про його відновлення, адже проєкт і саме оформлення водограю могли б стати не тільки привабливою, але і корисною локацією – в спеку струмені води забезпечують свіжість і зрошування повітря.

Наразі як чаші для води, так і частково підземний машинний зал збереглися у стані, який можна відновити. Аби через плин часу не втратити доволі цікавий об’єкт, що може значно поліпшити загальний вигляд і стан Київського майдану, заплановано проведення конкурсу на визначення кращої концепції для оновлення та реконструкції об’єкту.

КП «Луцькводоканал» створив інвестиційний проєкт «Фонд капітального ремонту партерного фонтану на Київському майдані в місті Луцьку». Також сформовано комісію, що займатиметься відбором проєктів реконструкції шляхом проведення конкурсу. В концепцію реконструкції фонтану обов’язково входитимуть дизайн-проєкт, візуалізація, технічне завдання на проєктування і примірний кошторис. Після визначення переможця проєкту реконструкції буде оголошено тендер, визначено підрядника та період виконання робіт.

Із нормами та положеннями про Фонд та умови проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті КП «Луцькводоканал» у розділі «Про нас»-«фонтани міста».

З повагою, КП «Луцькводоканал»

 

Поширити: