28 травня, 2021 - 09:36

Запроваджено нові сервіси для споживачів житлово-комунальних та інших послуг Луцької громади!

Знаково, що саме в першу річницю заснування філії ДП ЕВОДА Трейд - Муніципального сервісного центру, запроваджуються нові сучасні сервіси для споживачів всієї громади. Адже прийнято за робочий рік підбивати підсумки та ділитись планами на майбутнє.

Запроваджено щомісячне формування та доставку споживачам Єдиного паперового комунального рахунку, адже серед споживачів є понад 50 тис. пенсіонерів. Наразі в рахунку присутні дані про розрахунки споживача з Луцькводоканалом, Луцьктеплом, Луцькспецкомунтрансом та ДП ЕВОДА Трейд. Триває робота по долученню до рахунку даних всіх надавачів послуг.

творено Єдиний Особистий кабінет https://ok.mscenter.com.ua/cabinet/ з даними про нарахування, можливістю проведення оплати та подачі показів лічильників холодної та гарячої води на одній сторінці!

Створено аналогічну до кабінету можливість звірки нарахувань, проведення оплати та подачі показів лічильників в мобільних застосунках Android / iOS - https://ok.mscenter.com.ua/qr-r/609263e59b9a7

Створено Муніципальну Вікіпедію https://wiki.mscenter.com.ua/ Навчальний розділ нашого порталу, де кожен споживач може отримати інформацію про тарифи, послуги та їх складові частини, виконавців послуг, законодавство, яким вони керуються по всіх надавачах послуг.

Інформація про новації - в сюжеті каналу Аверс https://www.youtube.com/watch?v=USfNZdWjqIc

 

Поширити: