7 березня, 2018 - 15:20

Зі святом весни!

     В Україні 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. Сьгодні, у переддень цього свята, чоловіки КП «Луцькводоканал» вітали своїх чарівних колег.

    З вітальними словами звернувся директор підприємства Іван Миколайоич Корчук: «Від імені всього колективу і від себе особисто сердечно поздоровляю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність. У цей світлий весняний день від усієї душі бажаю вам любові, добра, успіхів.»

     Також, віршованими рядками привітав жіночу половину підприємства - Покотило Павло Антонович

     Родзинкою свята стало музичне привітання колективу Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена. Під час заходу, всі присутні мали змогу насолодитися музичними творами відомих світових класиків. Як писав один відомий давньогрецький мислитель Платон: «Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика додає життя і веселість всьому існуючому... Її можна назвати втіленням усього прекрасного і всього піднесеного».

Поширити:
     В Україні 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. Сьгодні, у переддень цього свята, чоловіки КП «Луцькводоканал» вітали своїх чарівних колег.

    З вітальними словами звернувся директор підприємства Іван Миколайоич Корчук: «Від імені всього колективу і від себе особисто сердечно поздоровляю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем! Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність." data-share-imageurl="">