Допомога

«Інтернет-магазин комунальних послуг» пропонує своїм користувачам унікальну можливість — миттєву оплату комунальних послуг.

 

Інструкція для реєстрації в "Особистому кабінеті"

Автоматична система обслуговування в режимі реального часу споживачів комунальних послуг.

Мета Системи — сприяти встановленню прозорих, чесних відносин між постачальниками комунальних послуг та споживачами. Система допомагає виключити можливі свідомі перекручування і маніпуляції даними, як з боку постачальника, так і з боку споживача.

Споживачі зв'язуються з сервером постачальника комунальної послуги та їх автоматично, в режимі реального часу, обслуговує роботизована система.

  • Покупець авторизується в системі і вказує кількість комунального ресурсу, що купується.
  • Сервер постачальника послуг відразу аналізує реальність споживання ресурсу, закріплює його за покупцем, відображає це в його електронної «Абонентській книжці».
  • При появі заборгованості, покупець може відразу сам сформувати собі рахунок, роздрукувати та оплатити його в будь-якому банку, або оплатити пластиковою карткою через інтернет
  • Покупець може сам сформувати собі «Акт звіряння» на будь-яку дату, який автоматично може бути підписаний електронним підписом

Всі операції з фіксації споживання, розрахунок і перерахунок вартості, якщо споживання менше розрахункового, відбуваються автоматично, без участі персоналу.

Основними перевагами при авторизації в даній системі є:

  1. можливість проводити повний контроль нарахувань та оплат за спожиті послуги;

2. можливість самостійно вносити в базу показники засобів обліку холодної води. Сервер постачальника послуг відразу аналізує реальність споживання ресурсу, закріплює його за покупцем, відображає це в його електронної «Абонентській книжці».

Як зареєструватись в системі ukrbilling?

1. Перейдіть за поосиланням: https://ukrbilling.com/byt/ua та натисніть "Зареєструватися"

 

Наступний крок: Пошук надавача послуг.

Наступний крок: Ідентифікація абонента. 

1. Особовий рахунок: Код вулиці_№будинку_№квартири (код вулиці має містити 4 символи, якщо менше треба доповнити його «нулями».

Наприклад: вул. Конякіна буд 1, кв. 1, - код вулиці 200, тоді ос. рах. Виглядає так: 0200_1_1

2. В даній графі вказується сума платежу за послуги водопостачання та водовідведення холодної води, водовідведення гарячої води (згідно останньої квитанції)

 
Поширити:
«Інтернет-магазин комунальних послуг» пропонує своїм користувачам унікальну можливість — миттєву оплату комунальних послуг.

 

Інструкція для реєстрації в "Особистому кабінеті"

Автоматична система обслуговування в режимі реального часу споживачів комунальних послуг." data-share-imageurl="">