Допомога

«Інтернет-магазин комунальних послуг» пропонує своїм користувачам унікальну можливість — миттєву оплату комунальних послуг.

 

Інструкція для реєстрації в "Особистому кабінеті"

Автоматична система обслуговування в режимі реального часу споживачів комунальних послуг.

Мета Системи — сприяти встановленню прозорих, чесних відносин між постачальниками комунальних послуг та споживачами. Система допомагає виключити можливі свідомі перекручування і маніпуляції даними, як з боку постачальника, так і з боку споживача.

Споживачі зв'язуються з сервером постачальника комунальної послуги та їх автоматично, в режимі реального часу, обслуговує роботизована система.

  • Покупець авторизується в системі і вказує кількість комунального ресурсу, що купується.
  • Сервер постачальника послуг відразу аналізує реальність споживання ресурсу, закріплює його за покупцем, відображає це в його електронної «Абонентській книжці».
  • При появі заборгованості, покупець може відразу сам сформувати собі рахунок, роздрукувати та оплатити його в будь-якому банку, або оплатити пластиковою карткою через інтернет
  • Покупець може сам сформувати собі «Акт звіряння» на будь-яку дату, який автоматично може бути підписаний електронним підписом

Всі операції з фіксації споживання, розрахунок і перерахунок вартості, якщо споживання менше розрахункового, відбуваються автоматично, без участі персоналу.

Основними перевагами при авторизації в даній системі є:

  1. можливість проводити повний контроль нарахувань та оплат за спожиті послуги;

2. можливість самостійно вносити в базу показники засобів обліку холодної води. Сервер постачальника послуг відразу аналізує реальність споживання ресурсу, закріплює його за покупцем, відображає це в його електронної «Абонентській книжці».

Як зареєструватись в системі ukrbilling?

1. Перейдіть за поосиланням: https://oc.vd.lutsk.ua та натисніть "Зареєструватися"

 

 

 

 

Ідентифікація абонента. 

1. Особовий рахунок: Код вулиці_№будинку_№квартири (код вулиці має містити 4 символи, якщо менше треба доповнити його «нулями».

Наприклад: вул. Конякіна буд 1, кв. 1, - код вулиці 200, тоді ос. рах. Виглядає так: 0200_1_1

2. В даній графі вказується сума платежу за послуги водопостачання та водовідведення холодної води, водовідведення гарячої води (згідно останньої квитанції)

 

Натиснути "Далі"

Необхідно заповнити всі поля та вибрати "Я приймаю умови" та натиснути "Створити обліковий запис". Перевірити електронну скриньку, яку вказали при реєстрації.

 

 
Поширити:
«Інтернет-магазин комунальних послуг» пропонує своїм користувачам унікальну можливість — миттєву оплату комунальних послуг.

 

Інструкція для реєстрації в "Особистому кабінеті"

Автоматична система обслуговування в режимі реального часу споживачів комунальних послуг." data-share-imageurl="">