Вітаємо іменинників лютого!

Швед Микола Іванович 01.02.1964 Електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування 5р Відділ головного енергетика 54
Рихлюк Георгій Володимирович 01.02.1993 Водій автотранспортних засобів (3,0-5,0 т) Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 25
Лойко Анатолій Костянтинович 01.02.1965 оператор на решітці(підміна) 2р Цех насосних станцій каналізації (КНС) 53
Довгун Михайло Васильович 01.02.1957 Слюсар-ремонтник (стоки)5р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 61
Дужич Алла Іванівна 02.02.1964 Машиніст насосних установок (стоки)2р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 54
Романюк Микола Петрович 04.02.1968 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування(стоки) 5р Відділ головного енергетика 50
Козак Віктор Григорович 04.02.1959 Майстер Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ) 59
Гайдай Олександр Васильович 04.02.1975 Водій автотранспортних засобів (3,0-5,0 т) Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 43
Котельчук Валерій Васильович 05.02.1969 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт (вода)5р Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ) 49
Сорочук Володимир Миколайович 05.02.1968 Машиніст екскаватора 5р Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 50
Корнійчук Андрій Васильович 06.02.1974 Начальник служби засобів обліку води Служба засобів обліку води 44
Проценко Володимир Анатолійович 06.02.1961 Водій автотранспортних засобів (до1,8л) Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 57
Затираха Ганна Харитонівна 06.02.1965 Машиніст насосних установок (стоки)2р Цех насосних станцій каналізації (КНС-7) 53
Мельник Анатолій Петрович 07.02.1961 Машиніст насосних установок (вода)3р свердловини Цех насосних та очисних споруд водопроводу (НОСВ) 57
Юнак Ольга Василівна 07.02.1982 Машиніст компресорних установок 2р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 36
Кондратюк Тетяна Михайлівна 08.02.1986 Економіст з фінансової роботи Планово-економічний відділ 32
Котельчук Тарас Валерійович 09.02.1992 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (стоки) 4р Відділ головного енергетика 26
Гринчук Володимир Ярославович 09.02.1965 Акумуляторник 5р Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 53
Іванов Володимир Семенович 10.02.1950 Охоронник Відділ інспекції прм.водовідведення та охорони об'єктів (Гнідавський) 68
Шпур Тетяна Іванівна 11.02.1977 Головний бухгалтер Бухгалтерія 41
Коханюк Михайло Васильович 11.02.1964 Електрогазозварник 5 р Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 54
Іванова Тетяна Петрівна 11.02.1964 Машиніст насосних установок (стоки)2р Цех насосних станцій каналізації (КНС-15) 54
Павлюк Юрій Юхимович 12.02.1975 Слюсар-ремонтник (вода)5р Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Дубнівський водозабір) 43
Луцюк Володимир Олексійович 13.02.1959 Водій автотранспортних засобів (5,0-7,0 т) Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 59
Корчук Володимир Миколайович 13.02.1960 Машиніст насосних установок (стоки)2р Цех насосних станцій каналізації (КНС-5) 58
Диковицький Валентин Іванович 14.02.1997 інженер Виробничо-технічний відділ 21
Яценюк Олександр Іванович 14.02.1978 Охоронник Відділ інспекції пром. водовідведення та охорони об'єктів (Січова) 40
Соломко Галина Василівна 15.02.1958 Охоронник Відділ інспекції прм.водовідведення та охорони об'єктів (Гнідавський) 60
Хомяк Василь Петрович 15.02.1962 Охоронник Відділ інспекції пром.водовідведення та охорони об'єктів (Виниченка) 56
Хосвіч Людмила Володимирівна 15.02.1959 Машиніст насосних установок (вода)2р Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Омелянівський водозабір) 59
Павлюк Варвара Іванівна 15.02.1951 Прибиральник виробничих приміщень Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Омелянівський водозабір) 67
Федотов Володимир Вікторович 17.02.1980 Інженер (з контролю за водокористуванням) Відділ технічного аудиту 38
Новак Тарас Миколайович 17.02.1966 Оператор на мулових майданчиках 2р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 52
Волосовець Валерій Петрович 18.02.1969 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт (стоки)5р Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ) 49
Чернецький Віктор Сергійович 19.02.1958 Слюсар-ремонтник (стоки)5р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 60
Спільнюк Олексій Миколайович 20.02.1970 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (вода) 5р Відділ головного енергетика 48
Радь Валеріян Степанович 22.02.1959 Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (прецизійні прилади) 5р Служба засобів обліку води 59
Матящук Олександр Ананійович 22.02.1960 Механік Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 58
Любитовець Віра Григорівна 22.02.1960 Оператор на решітці 2р Цех насосних станцій каналізації (КНС-3) 58
Соболь Леся Василівна 23.02.1954 Прибиральник виробничих приміщень Адміністративно-господарський відділ 64
Леміш Лілія Миколаївна 24.02.1979 Начальник комерційного управління Адміністрація 39
Кульчинська Ірина Вікторівна 26.02.1965 Начальник відділу кадрів Відділ кадрів 53
Перун Віталій Миколайович 26.02.1969 Машиніст екскаватора 5р Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів 49
Куц Тамара Іванівна 26.02.1953 Машиніст насосних установок (стоки) підміна2р Цех насосних станцій каналізації (КНС) 65
Ваніна Олеся Петрівна 26.02.1957 Машиніст компресорних установок 3р Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК) 61
Літвінчук Назарій Леонідович 28.02.1994 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (вода) 4р Відділ головного енергетика 24
Кузьмяк Лідія Тимофіївна 28.02.1960 Контролер водопровідного господарства Дільниця обліку реалізації 58

Дорогі іменинники!

     Прийміть від імені колективу КП «Луцькводоканал» найщиріші привітання з Днем народження! Висловлюємо Вам вдячність за сумлінну діяльність у галузі водопостачання та водовідведення. Зичимо міцного здоров’я, злагоди, достатку, миру та усіляких життєвих гараздів.

З повагою та найкращими побажаннями колектив КП «Луцькводоканал»

Поширити:
Швед Микола Іванович 01.02.1964 Електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування 5р Відділ головного енергетика 54