Замовити повірку лічильника

Повірка лічильників здійснюється повірочною лабораторією КП «Луцькводоканал» або іншою спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на право виконання таких робіт.

Спрощена процедура проведення повірки лічильника(ів)
(проводить КП «Луцькводоканал»)

1. Потрібно викликати представника КП «Луцькводоканал», особисто або звернувшись за адресою: м. Луцьк, вул. Січова, 16,  повірочна лабораторія або за телефоном: 25-50-02 (див. графік роботи).

 

Повірочна лабораторія КП «Луцькводоканал» самостійно здійснює комплекс робіт з повірки лічильника:

  • розпломбування
  • демонтаж
  • транспортування
  • монтаж
  • повірка
  • пломбування

Альтернативна процедура проведення повірки лічильника(ів) (проводить спеціалізована організація, яка має ліцензію на виконання таких робіт)

1. Викликати контролера та узгодити дату розпломбування лічильника(ів), особисто звернувшись до відділу збуту за адресою: м. Луцьк,  вул. Січова, 16  (див. графік роботи).

2. Здійснити повірку лічильника(ів).

3. Викликати контролера та узгодити дату пломбування лічильника(ів), особисто звернувшись до відділу збуту за адресою: м. Луцьк,  вул. Січова, 16  (див. графік роботи).

4. Контролер в узгоджений час прийде і виконає роботи з пломбування лічильника(ів).

 

     Інформацію про умови та процедури проведення повірки лічильника(ів) можна дізнатися за тел. 25-50-02 або особисто звернувшись за адресою: м. Луцьк, вул. Січова, 16,  повірочна лабораторія (див. графік роботи).

 

Вартість послуг з повірки лічильників можна дізнатись, перейшовши на сторінку "Послуги на встановлення та повірку лічильників" .

Додаткові зображення: 
Поширити: