Замовити повірку лічильника

     Повірка лічильників здійснюється повірочною лабораторією КП «Луцькводоканал» або іншою спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на право виконання таких робіт.

Варіанти надання послуги щодо повірки засобів обліку холодної води .

 1. Комплексна послуга ( лічильник на усіх етапах знаходиться на контролі  КП "Луцькводоканал", тобто надається увесь спектр послуг: розпломбування, демонтаж, транспортування, підготовка до повірки, зворотній монтаж з опломбуванням );

2.   Переносною повірочною установкою (без демонтажу). Повірка лічильника  проводиться сертифікованою організацією без порушення пломб КП "Луцькводоканал" переносною повірочною установкою;

      Для проведення повірки лічильника(ів) холодної води, споживач має звернутися із відповідною заявою (де вказує спосіб проведення такої повірки) у відділ з обслуговування клієнтів КП "Луцькводоканал" за адресою вул. Січова, 16 або вул. Дубнівська, 26. 

     Інформацію про умови та процедури проведення повірки лічильника(ів) можна дізнатися за тел. 28-40-40, 28-40-48 або особисто звернувшись за адресою: м. Луцьк, вул. Січова, 16 та м. Луцьк вул. Дубнівська 26. 

     Вартість послуг з повірки лічильників можна дізнатись, перейшовши на сторінку "Послуги на встановлення та повірку лічильників" .

 

 

 

Додаткові зображення: 
Поширити:
Варіанти надання послуги щодо повірки засобів обліку холодної води ." data-share-imageurl="">